Rocket Appartamento TCA
Compact, snel en compleet
Techniek in de TCA*
De vernieuwde en actief verwarmde 'E61'-groep zorgt voor een opwarmtijd van slechts 10 minuten (boiler) en hij is al stabiel na slechts een kwartier. Dat scheelt een hoop energie.
De Appartamento TCA staat op extra lage pootjes, heeft een krachtige vibratiepomp en een goed geïsoleerde warmtewisselaar (HEX) met een inhoud van 1,8L, voldoende voor intensief thuisgebruik. Deze espressomachine gebruik je uitsluitend met het interne waterreservoir met een inhoud van 2,5 liter.
* Temperature Control Adjustment
Zelf genieten
Stoom voor het opschuimen van melk voor een heerlijke cappuccino of latte is direct beschikbaar, net als doorgekookt water voor een kopje thee. Dat kan zelfs tegelijkertijd. Met wat oefening en tips van ons is het opschuimen van melk en het bereiden van een perfecte espresso zo onder de knie.
Thuis genieten van een top machine? Zelf Barista skills ontwikkelen? Dan ga je enorm van deze Rocket espressomachine genieten. Wil je speciale settings wijzigen in je Appartamento TCA, kijk dan deze instructie video. Wil je de machine afstellen naar je voorkeuren, kijk dan naar deze video.
ROCKET by The Coffee Factory
Als geautoriseerd Rocket Espresso dealer combineren we 25 jaar vakkennis met oprechte passie voor het vak.
Je bent bij ons aan het juiste adres voor een nieuwe Rocket espressomachine of koffiemolen, originele accessoires, reinigingsmiddelen en deskundig onderhoud in onze eigen werkplaats. En als je liever niet naar ons toe komt? Dan komen wij naar jou, met onze Service@Home. Zo doen wij het.
Graag tot snel!

Designed by Valerio Cometti
De compacte Rocket Appartamento TCA* is een beauty! De behuizing is rondom prachtig ontworpen, dus de machine is uit alle hoeken een mooi gezicht.
Het vernieuwde design van Valerio Cometti in samenwerking met V12 Design zorgt voor een nieuwe look in het assortiment van Rocket. De grote draaiknoppen op de stoom en heet water kranen zijn de herkenningspunten van iedere Rocket. De zijpanelen zijn speels en verkrijgbaar met verschillende kleuren panelen. Eventueel kan er op verzoek een andere kleur worden toegepast.
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 448 mm |
| Hoogte | 358 mm |
| Breedte | 270 mm |
| Instellingen | |
|---|---|
| ECO-modus | ✅ |
| Temperatuur | 3 standen |
| Logistiek | |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Meegeleverd | 1-kops portafilter, 2-kops portafilter, Tamper, Blindfilter, Groepborstel |
| Product informatie | |
|---|---|
| Kleur(en) | chroom/brons of chroom/wit of chroom/zwart of zwart/brons of zwart/zwart |
| Garantie | 24 maanden |
| Geproduceerd in | 🇮🇹 Italië |
| Heet water uitloop | Cool touch |
| Smaakprofielen | ❌ |
| Koppenrail | Geïntegreerd |
| Shottimer | ❌ |
| Stoompijp | Cool touch |
| Tamper | Ø58 mm, Aluminium |
| Technische eigenschappen | |
|---|---|
| Drukmeter(s) | Boilerdruk |
| Boiler capaciteit | 1,8 L |
| Broeikop / zetgroep | Rocket E61, Actief verwarmd |
| Inhoud waterreservoir | 1,9 L |
| Opwarmtijd | 15 min |
| Pomp | Vibratiepomp |
| PID controller | ❌ |
| Vermogen | 1.350 W |
| Restwaterafvoer | ❌ |
| Verwarming | HEX, Geïsoleerd, Koper |
| Sensor waterniveau | ✅ |
| Wateraansluiting | Nee |