Rocket Appartamento 2.0
ROCKET by The Coffee Factory
Als geautoriseerd Rocket Espresso dealer combineren we 25 jaar vakkennis met oprechte passie voor het vak.
Je bent bij ons aan het juiste adres voor een nieuwe Rocket espressomachine of koffiemolen, originele accessoires, reinigingsmiddelen en deskundig onderhoud in onze eigen werkplaats. En als je liever niet naar ons toe komt? Dan komen wij naar jou, met onze Service@Home. Zo doen wij het.
Graag tot snel!

Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Breedte | 274 mm |
| Instellingen | |
|---|---|
| ECO-modus | ✅ |
| Temperatuur | 1 stand |
| Logistiek | |
|---|---|
| Gewicht | 22 kg |
| Meegeleverd | 1-kops portafilter, 2-kops portafilter, Tamper, Blindfilter, Groepborstel |
| Product informatie | |
|---|---|
| Kleur(en) | chroom/brons of chroom/wit of chroom/zwart of zwart/brons of zwart/wit of zwart/zwart |
| Garantie | 24 maanden |
| Geproduceerd in | 🇮🇹 Italië |
| Heet water uitloop | Cool touch |
| Smaakprofielen | ❌ |
| Koppenrail | Ja |
| Shottimer | ❌ |
| Stoompijp | Cool touch |
| Tamper | Ø58 mm, Aluminium |
| Technische eigenschappen | |
|---|---|
| Drukmeter(s) | Boilerdruk |
| Boiler capaciteit | 1,8 L |
| Broeikop / zetgroep | Rocket E61, Actief verwarmd |
| Inhoud waterreservoir | 1,9 L |
| Opwarmtijd | 15 min |
| Pomp | Vibratiepomp |
| PID controller | ❌ |
| Vermogen | 1.350 W |
| Restwaterafvoer | ❌ |
| Verwarming | HEX, Geïsoleerd, Koper |
| Sensor waterniveau | ✅, ✅ |
| Wateraansluiting | Nee |
Je dynamische Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet zowel een filter als een sjabloon hebt opgegeven om te gebruiken.