Stone Espresso - Lite
Als nieuw in doos - 24 maanden garantie
Interne referentie:
D2516STN00601
De STONE Lite is een zeer compacte espressomachine die laat zien waar je voor staat: kwaliteit & design zonder compromissen. Met STONE geniet je elke keer van een overheerlijke espresso, lungo of cappuccino. En in tegenstelling to veel andere halfautomaten is de STONE snel op temperatuur om op je gemak te genieten.
Verleidelijk design gecombineerd met vernieuwende technieken. Niet van plastic, uitsluitend metaal. Optimale temperatuur, stabiel en constant voor de beste in-cup kwaliteit, elke keer!
De boiler is in slechts 8 minuten warm en door de apart verhitte koffiegroep is de machine snel op temperatuur en direct stabiel. Uniek voor een halfautomatische espressomachine. En dat allemaal in de meest compacte behuizing op de markt.
In de showroom van The Coffee Factory tref je alle modellen machines van STONE, de accessoires en molens. De machines staan op voorraad, dus je kan ze (meestal) direct meenemen. Je parkeert gratis en recht voor de deur.
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Demo & Occasions | |
|---|---|
| Productiedatum | 2025 |
| Tellerstand | N.V.T. |
| Logistiek | |
|---|---|
| Gewicht | 20,5 kg |
| Meegeleverd | 1-kops portafilter, 2-kops portafilter, Tamper, Blindfilter, Groepborstel |
| Product informatie | |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Heet water uitloop | ❌ |
| Kleur(en) | zwart |
| Stoompijp | Cool touch |
| Technische eigenschappen | |
|---|---|
| Drukmeter(s) | Boilerdruk |
| Broeikop / zetgroep | Actief verwarmd |
| Inhoud waterreservoir | 1,2 L |
| Opwarmtijd | 12 min |
| Verwarming | HEX, RVS |